Panel uživatele

Držadlo WC prkénka

Držadlo WC prkénka

Pro pohodlnou a hygienickou manipulaci

60 Kč

Zvyk je železná košile..ale píše se rok 2019 a je tu jednoduchá, originální a všem domácnostem finančně dostupná pomůcka, díky které se už nemusíte dotýkat rukou samotného prkénka na kterém ať chceme nebo nechceme jsou bakterie a samotný dotyk prstů za spodní hranu toaletního prkénka je hygienicky nevyhovující téměř vždy a o pohodlném úchopu nemluvě. A snažit se nezavadit prsty o mísu..


Výhoda Držadla tkví v tom, že si na pohodlnou manipulaci člověk rychle zvykne a uvědomí si, jak je přirozená a hygienická.


Dbejte na to, aby před samotným přiložením a nalepením Držadla bylo prkénko zespodu odmastěné a osušené,  potom bude kvalitní oboustranná lepicí páska držet k neutahání.

 

Výrobek je chráněn platným Užitným a Průmyslovým vzorem na Úřadě Průmyslového vlastnictví proti padělání.

To Pepe

Admin Dan, 4. 10. 2017 21:02:22

A nohou ho Pepe i spouštíš ?) Já jsem si na prkénko fláknul Držadlo a na gymnastiku se můžu vykašlat )) Miliony chlapů ho zvedají nohou a toaleťákem.. Věřte, že s Držadlem je to přirozený, čistý a každý si vypěstuje elegantní grif.

To Franta-

Dan, 4. 10. 2017 20:50:47

To, že bude Držadlo pomočené se mi jeví jako nereálné..je to výčnělek vyčnívající mimo toaletní prkénko. Aby ho někdo pomočil musel by zapomenout zvednout prkénko a mířit mimo mísu.

Držadlo WC prkénka

Pepe ..., 11. 9. 2017 12:37:17

No nevím,vyhozené peníze,léta zvedám nohou a jde to...

Držadlo WC prkénka

Pepe, 11. 9. 2017 12:36:26

No nevím,vyhozené peníze,léta zvedám nohou a jde to...

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info